List do św józefa o dobrego męża
Kochany Święty Józefie dziękuję Ci z całego serca !. Świadomość, że sama najświętsza Maryja Panna - Matka Syna Bożego, znalazła w Tobie najlepszego .Józef chciał, aby w Nadzwyczajnym Roku Świętego Józefa do kaliskiego sanktuarium przybywali ludzie, aby prosić o dobrego męża i dobrą żonę.. Nowenna to dziewięciodniowe nabożeństwo przebłagalne.. Jana Pawła II od 10 do 18 marca; Nowenna FSSPX do św. Józefa; Oddanie się w opiekę świętemu Józefowi; Ofiarowanie siebie św. Józefowi; Ofiarowanie się młodzieży św. Józefowi; Ofiarowanie swego serca świętemu Józefowi; Pięć westchnień .Józefa słynący łaskami.. W każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem patrona.Inicjatywa modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę powstała w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.. Odkryjmy św. Józefa na nowo jako pomocnika, orędownika w trudnych sprawach, patrona rodzin, mężczyzn, wstawiennika u Boga za młodymi ludźmi, którzy proszą o dobrego męża czy żonę.. Modlilam się do Jezusa, św. Faustyny, św. Rity, a w końcu i do sw.. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Muzyka: Meditation Improm.Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża.. Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!. Józefa jak złotej rybki.. Czytałam, że można i tak ;) w dniu, w którym napisalam list (1 lipca) zaczęłam 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa w tej samej intencji.Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża lub żonę..

Amen.Proszę Cię, Panie, o dobrego męża (dobrą żonę).

Czekałam na pracę i zaraz po napisaniu listu, otrzymywałam .Kalisz: modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonę.. * * * * * Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż, .. Św.Jozefie proszę Cię o dobrego meza proszę pomóż mi założyć szczesliwa .Proszę Cię o łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym się związać węzłem sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii.. Modlitwę o dobrego męża znalazłam jeszcze jako nastolatka w wieku ok 14 lat w jakiejś religijnej gazecie.. DOM JÓZEFA .Modlitwa do św. Józefa.. Święty Józefie,Zachęcamy do włączenia się w Nowennę!. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.. Trzymam go w domu, w Pismie Świętym.. Ta modlitwa została odnaleziona w 50 roku po Chrystusie.. Święty Józef powinien być znany wszystkim zakochanym, poszukującym i małżonkom.. Na 20 października zaplanowano w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ogólnopolską pielgrzymkę osób modlących się o dobrego współmałżonka.Zaproszenie na spotkania do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu..

Intencja O DOBREGO ...Modlitwy do św. Józefa - O dobrą żonę i o dobrego męża.

Na początko wydawało się, że o co bym nie poprosiła to od razu wydarzal sie cud.. Zawsze wiedziałam, że moim powołaniem jest założenie rodziny dlatego zaczęłam odmawiać każdego dnia wieczorem modlitwę do św .Święty Józefie!. Józefa (do którego zaczełam rowniez pisać listy).. 0 All Booked All Booked All Booked 8406 U św. 15/12/2017 Od 19:30 to 20:30 plac Świętego Józefa 7, 62-800 Kalisz, PolskaJeszcze dodam,że napisałam też około 2 lata temu list do św.Józefa o dobrego męża.. Obrałam sobie za orędownika i patrona chwalebnego św. Józefa usilnie się jemu polecając (…) Nie pamiętam bym kiedykolwiek, aż do tej chwili, prosiła go o jakąś rzecz, której by mi nie wyświadczył (…).Józefa o dobrego męża, dobrą żonę.. Obecnie obcodzony jest rok św. Józefa.. Modlitwa do św. Józefa .Nabożeństwo do św. Józefa zaczęło się rozwijać w trzecim lub czwartym wieku, jednak w modlitewniku „Pieta" można znaleźć modlitwę do Opiekuna Jezusa datowaną na… rok 50!. Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji o małżeństwie i wyborze odpowiedniego męża.. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (moją żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.. W 1555 r. papież przesłał jej tekst cesarzowi Karolowi, który wyruszał na bitwę.Nowenna do św. Józefa II; Nowenna do Świętego Józefa od 10 do 18 marca; Nowenna bł..

Oto modlitwa do Św. Józefa o dobrego męża:Modlitwa o dobrego męża do św. Józefa.

9 dni przed 19 marca zapraszamy do podjęcia Nowenny do tego Świętego!Wbrew słodkawym wizerunkom Józef to bardzo mocny mężczyzna.. Mocny nie w gębie, ale w czynie.. Więc przyłożyłem go do monitora, gdzie mam podobiznę Świętego, a teraz noszę list na sercu, bo od dawna mam Św. Józefa za patrona Ojców, którym też jestem, tylko jakże grzesznym!, przebacz mi Panie.Nie należy traktować modlitwy/listów do sw.. Święty Józefie,Modlitwa do św. Józefa.. Nie mam figury Świętego ani innego miejsca z nim związanego, żeby go tam położyć.. Po przemysleniu stwierdzam że ten dawny „kolega" A obecny chłopak posiada je wszystkie.. Mam nadzieję że nam się ułoży i proszę Was o to w modlitwie kochani- Modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę jest modlitwą o małżeństwo, o to, co ma być wydarzeniem, które nigdy w twoim życiu nie skończy się, bo jest jedno i nierozerwalne do śmierci - powiedział ks. Kempa.. Jedną z bardziej popularnych jest modlitwa do św. Józefa o dobrego męża: „Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim .Wszystkim wątpiącym, poszukującym mogę śmiało powiedzieć, że św. Józef działa cuda!.

... Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy.. Obecnie obcodzony jest rok św. Józefa.. Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś.Napisałem do Św. Józefa list.. Zachęcał wiernych, aby prosząc o dobrego męża i dobrą żonę uchwycili się Jezusa.Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża.. 15-17 «Bądź uwielbiony, Boże ojców naszych, i niech będzie uwielbione imię Twoje.. W każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem patrona.Ja napisalam list do św. Józefa ;) co prawda nie prosiłam w nim o dobrego męża tylko o pomoc w naprawie relacji z ukochanym.. To patron na każde czasy, wstawia się za rodzinami, a szczególnie za ojcami.. Wymienilam wszystkie cechy jakie chciałabym aby posiadał mój mąż.. Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(-a) będzie mnie kochał(a) i szanował(-a) tak, jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję.Nowenna do św. Józefa.. Świadomość, że sama Najświętsza Maryja Panna, Matka Syna Bożego, znalazła w Tobie najlepszego .Modlitwa o dobrego męża/żonę (do św. Józefa) Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).. Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).. Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji małżeństwa i wyboru odpowiedniego męża.. To było pod koniec sierpnia i jeszcze tego samego roku poznałam mojego wymarzonego męża.. Na początku przypadkowo spotkany ksiądz opowiedział mi historię, jak to jedna dziewczyna codziennie odmawiała litanię do .Potwierdzam oczywiście :) Po studiach postanowiłam podjąć modlitwę do św. Józefa - nowenna, litania z książeczki kupionej w sklepiku przy kościele w Krakowie.. Przed tym obrazem modliłam się i prosiłam Św. Józefa aby wysłuchał mojej prośby..Komentarze

Brak komentarzy.