Wzor podania na moderatora discord
Posiadanie sprawnego mikrofonu i komunikatora głosowego TS3/Discord Wysoka kultura osobista - uczciwość, bezkonfiktow.Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): od czterech do pięciu godzin.Spis Twoich kar: jeszcze nie wyżebrałem żadnej .Opis Twojej osoby: jestem bardzo kompaktowym użytkownikiem MCAdminsów , ponadto potrafię programować w: Node.js, HTML, CSS, JavaScript, PHP oraz Skript, którego nie za.Sporo graczy mi pisze żebym napisał podanie na Moderatora, więc postanowiłem że spróbuje!. Mutacja głosu: Aktualnie przechodzę (osobom z którymi gram, nie przeszkadza im mój głos).. TeamSpeak 3.Wymagania na stanowisko Moderatora serwera: - ukończone 14 lat-dojrzałość psychiczna - Komendy na banowanie - głos po mutacji - odpowiednia frekwencja na serwerze (min.. To też na tyle w tym punkcie!. Zabójca997 CEO.. Nazwa tematu: [Moderator] Nick 1.. 50 godz. spędzonych na serwerzeJestem dość aktywny na serwerze pomagam w szybkim tempie odpowiadam na pytania zadawane przez graczy.. Nick Discord z #ID: Twelven#9072 Nick na serwerze i SteamID: Twelven.. Liczba postów: 31 Liczba wątków: 11 Dołączył: Cze 2019 #1.. Znajomość IPS [0/10]: 8.. Liczba postów: 44 Liczba wątków: 35 .. Wymagania na moderatora: - Przynajmniej 250 postów na forum - Wiek 18+ - Brak ostrzeżeń warnów na forum oraz nienaganna opinia społeczności - Przynajmniej 6 miesięcy.REKRUTACJA MODERATOR Wymagania podstawowe: Wysoka kultura osobista w mowie i piśmie Regularna aktywność na naszej sieci (forum+serwery) Brak ostrzeń za kulturę lub łamanie regulaminów Wiek +16 Rozpoznawalność wśród użytkowników Umiejętność rozpoznawania poprawności publikacji (treści), moderowani.Wiek: 14 lat..

Co zrobił byś dla naszej społeczności discord?

Nick: Mtg Wiek: 18Odrzucone Podanie na Moderatora.. Staż na naszym serwerze Discord: Miesiąc.. Zapoznałeś się z regulaminami?. Czy byłeś kiedyś karany?. Ile dziennie jesteś wstanie.. [Wzór] Podanie na Moderatora.. Oferujemy innowatorskie rozwiązania jak i rozgrywkę z innymi graczami na wiele godzin!. Kolejne podanie można złożyć po upływie 2 tygodni.. Aby móc złożyć podanie na tą posadę musisz posiadać rangę co najmniej sortu "Dodatkowe".Wzór podania na moderatora: Wymagania: Wiek: Min.. Napisz coś o sobie (minimu.Wzór podania na Młodszego Moderatora Wymagania: - Minimum dwa tygodnie gry na serwerze - Minimum czternaście lat - Sprawny, dobrze działający mikrofon - TeamSpeak3 oraz Discord Wzór: Kod:1.. Riko_FR Użytkownik.. Zapoznałeś się z wym.Złożenie podania niezgodnie ze wzorem oznacza dyskwalifikację.. Umiesz pracować w grupie jak i po za nią?. Jeżeli nie masz tyle czasu, to bez sensu jest zgłaszanie się) - perfekcyjna znajomość zasad gry oraz regulaminu - min.. Posiadasz działający mikrofon: Tak.. Ilość.Podanie o drugą postać Pies 2020-10-26 o 20:00:28 przez Madissu: Podanie o Firmę: Tematy: 91 Posty: 192: Prywatny zabójca dzisiaj o 00:15:03 przez dizzyxgpd: Przetargi: Tematy: 1 Posty: 2: Rybak - Przetarg na firmę..

Od kiedy jesteś aktywny na discordzie?

Czytałeś regulamin klubu oraz forum?. Strona WWW .Witaj na: SkyAbyss.PL Zarejestruj się na naszym forum i dołącz do naszej społeczności, serwer jest tworzony dla graczy.. Podania rozpatrywane są w przeciągu tygodnia od daty założenia.. Ile masz lat?. Wiek: 13-14 lat (1pkt), 15-16 lat (2pkt), 17-18 (3pkt), powyżej 18 (4pkt) 2.. - głos po mutacji - odpowiednia frekwencja na serwerze (min.. Wątek zamknięty Odrzucone Podanie na Moderatora.. Jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań nie składaj podania, bo prędzej czy później zostanie odrzucone.. 1,5 godziny dziennie.. 2020-06-04 o 13:11:22 przez NitroPodanie na Moderatora Wzór: 1.. Jak masz na imię: 3.. Jesteś osobą powyżej 16 + lub pełnoletni.. Czego oczekujemy od naszych kandydatów?. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 5. dodany przez Kudlaty, 5 Sierpnia w Moderator.. Czytam mangi, oglądam też sporo anime, więc jeśli ktoś tutaj z graczy czy administracji też ogląda "Chińskie bajki" to o wiele lepiej możemy się dogadać, haha.Wymagania na stanowisko Moderatora serwera: - ukończone 14 lat (musi być, koniec kropka.). 7.Wzór podania na Moderatora Forum Zadania Moderatora: - utrzymywanie porządku i kultury w przydzielonym dziale forum: - wulgaryzmy i groźby, - spam, - offtopic, - nieregulaminowe avatary i sygantury, itp. - pomoc użytkownikom forum w razie…Aby wstąpić do Zespołu Gromo.Pl jako Moderator Forum musisz zapoznać się z tym tematem w całości..

Staż na serwerze: minimum 2 tygodnie aktywnej gry 3.Wzór moderatora MC.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?. Minimalnie 17 lat, Branie udziału w życiu forum, Brak konfliktów, Minimum 100 sensownych postów, .Twój Discord tag oraz ID: Maksar#6011 Wiek: 13,5.. Imię: 2.. Imię: 3.. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 6.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz selekcji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)Rekrutacja na KidModeratora jest aktualnie: Otwarta Zamknięta Zasady: Podania należy składać w nowym temacie według poniższego wzoru.. Dlaczego Ty?. Mtg Użytkownik.. [Podanie] NICK" jest bezwarunkowo odrzucane.. Wątek zamknięty Przyjęte Podanie na Moderatora.. ilość postów wymaganych 150 Konto na forum aktywne 30 dni Warunkiem jest dobra ortografia oraz interpunkcja Wysoka kultura .WZÓR PODANIA NA MODERATORA Nick na serwerze: Wiek: 17 Czas spędzony na serwerze: 2/3 tygodnie Doświadczenie z komendami: Poprzednia Edycja T-Dayz'a jako Admin + "tworzenie" własnego serwera Krótki opis charakteru: Jestem Lubiący pomagać innym graczom, miły, sympatyczny, "zabawny" jak to sądzą inniZdaję sobie sprawę, że Zarząd Policji Stanowej ma prawo wydalić mnie w każdej chwili bez podania powodu..

Punktacja podania Maksymalna liczba punkt ów do uzyskania za podanie: 20 1.

Wymagania.. Coś o sobie (Minimum 3 zdania rozbudowane!. Dodaj nowy temat; Rekomendowane odpowiedzi.. Wymagania: - minimum 10 lat - posiadanie fb, i ewentualnie discord + ts3 - Możliwość rozmawiania, pisania - Dobra ortografia - Zaprosić minimum 10 osób do grupy - Płeć obojętna - Trzeba być miłym, sympatycznym i mieć dużo czasu by pomagać innym Wzór: 1.. Ile masz lat?. Spamowanie i błaganie się graczy o podpis pod podaniem będzie skutkowało odrzuceniem podania.. Na ile oceniasz swoje zachowanie etc?. Wiek: 3.. Jeżeli nie masz tyle czasu, to bez sensu jest zgłaszanie się)Chcąc zostać naszym moderatorem należy spełniać poniższe wymogi i złożyć podanie według wzoru znajdującego się na dole tego tematu.. Ilość godzin w GModzie: 1066,4 godz. Imię: 2. lat 16 Aktywność na forum Aktywne uczestniczenie w życiu forum Warunek konieczny, brak konfliktów w zespole CS Wrocław Min.. Konto Steam z zakupioną grą (status Prime).. Opisz siebie (min.. Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?. Jeśli po tym czasie, nie dostałeś odpowiedzi, znaczy to, że Twoje podanie zostało odrzucone.. : Na discordzie jestem ogólnie.Nick na Discord wraz z ID: PasQudny#3778 Wiek:16 Doświadczenie na tym stanowisku: Na Discordzie nigdy nie byłem administratorem lecz na TS3 kiedyś byłem, a więc można powiedzieć, że te dwie aplikacje do komunikacji się pokrywają w jakimś stopniu.Potrafię zrobić podstawowe rzeczy typu dać bana lub kicknąć, a resztę da się nauczyć w krótkim czasie.Nienaganna opinia na serwerze.. (Rozpisz się, tu możesz dostać wiele punktów!. 6 złożonych zdań).. Wiek: 4.. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?. Dlaczego to właśnie ty?. Zabronione jest "żebranie" podpisów pod podaniem.. Twój nick na Discord: 2.. Kudlaty 20 Kudlaty 20 Właściciel; 20 67 odpowiedzi 208 wpisów Napisano 5 Sierpnia.. Jestem bardzo pewny siebie ( jest to dość duża zaleta ).. : 9.Przyjęte Podanie na Moderatora.. 30h na miesiąc..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt