Napisz list do kolegi w którym opiszesz jak spędziłeś wakacje
Niedawno wróciłam ze Szwecji.. Napisana przez: wiki705.. Witaj Julio!. Mam nadzieję, że gdy tylko rozpoczną się wakacje, przyjedziesz do nas ze swoją Mamą.- opisz, co ci się w niej najbardziej podoba, - napisz, jakie masz związane z nią plany na przyszły rok.. 6.Wraz z kolegami i koleżankami wyjechałeś na trzytygodniowy obóz.. Trochę się bałem, jak będzie z nowymi kolegami, ale szybko znaleźliśmy wspólny język i teraz codziennie po lekcjach chodzimy razem grać w piłkę na .Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Zakopane, 12.02.2011 Na początek chcę Ci przesłać pozdrowienia od Madzi i Kingi.. I tak skończył się mój pobyt w tak wspaniałym miejscu.To oczywiście nie jedyne miejsce godne prawdziwej uwagi w Tylmanowej ,ale sądzę że zdaąłm cię nim przekonać do ponownego przyjazdu.. List z zażaleniem (a letter of complaint) jest listem formalnym, który zazwyczaj piszemy do instytucji lub osoby w celu wyrażenia naszego niezadowolenia z jakości produktu lub usługi.Swoją pracę pisemną podziel na akapity i zachowaj jasny układ: zwrot grzecznościowy, wstęp, rozwinięcie, zakończenie.Witam.. zadanie 2. wychowawca zaprosił ostatnio na lekcje ciekawa osobę która mieszka w twojej okolicy..

jak spędziłeś ubiegłe wakacje.

Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. W liście do kolegi lub koleżanki napisz: - gdzie byliście, - jak wyglądał .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Prawie wszyscy nauczyciele wydają się sympatyczni.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Wszystkie oczywiście od rodziców.. 2014-01-22 17:59:04 Napisz list do koleżanki .. 2013-04-03 21:13:35 napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12Napisz list do kolegi koleżanki jak spędziłeś wakacje .. sobą nie pisałyśmy ,więc postanowiłam do Ciebie napisać ten list.Chciałabym Ci opowiedzieć o moich tegorocznych wakacjach,których spędziłam nad morzem.Mama zapisała mnie na kolonie w Kołobrzegu,byłam zachwycona wyjazdem..

jak spędziłeś swoje wakacje.

Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.Obok szkoły jest bieżnia, boisko i kilka drzew, pod którymi stoją ławki, gdzie można posiedzieć i zjeść drugie śniadanie.. Na tym kończę mój ,jak zwykle "krótki list" i liczę na rychłą odpowiedz .. 2010-05-30 15:27:50; napisz list do koleżanki w którym opiszesz swoje największe marzenie 2013-09-04 17:01:59; Napisz list do koleżanki lub kolegi ,w którym opiszesz walentynki 2013-02-15 14:41:29List do koleżanki w którym opiszesz przygodę podczas pobytu w górach.. 2018-01-30 22:42:16napiszesz gdzie byłeś i w jakim terminie; -napiszesz czy podobał ci sie hotel, w którym mieszkałeś, opisując jego dwie chrakterystyczne cechy; -napiszesz o przygodzie, która zdarzyła Ci się w czasie pobytu w tej miejscowości, napiszesz jak ona sie zakończyła; -zaprosisz kolegę wraz z jego dziewczyną na wakacje do polski zapewniając ze odbierzesz ich z lotniska.Spędzasz wakacje w Polsce.. Pierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, w którym mieszkaliśmy.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. W czternaście dni, wraz z .gdzie spędziłeś wakacje jak spędziłeś wakacje List moje wakacje moje wspomnienia z wakacji napisz jak spędziłeś wakacje opis wakacji opisz swoje wakacje wakacje wspomnienia z wakacji..

Pamiętaj -najlepsze wakacje .

Napisz list, w którym: • opiszesz miejsce, w którym przebywałaś • przedstawisz wady i zalety tego miejsca • wyjaśnisz, kto zadecydował o wyborze tego miejsca • zapytasz swojego kolegę o plany wakacyjne.. KINIAA :):):):):)Zobacz, jaką ochronę daje polisa UNIQA Beztroskie dziecko.Napisz list do koleżanki, w którym opiszesz jak spędziłeś/ aś ferie zimowe.. jeszcze raz pozdrawiam i całuję!. Po 10 minutach zjawiła się taksówka.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. 2012-03-07 07:21:56; Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32; Napisz po angielsku list do kolegi, w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Dziewczyny są ze mną na obozie i kazali Ci napisać, że zadzwonią, jak tylko wrócą do domu.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Mama kazała mi czekać tam i nigdzie się nie ruszać.. 7.Właśnie wróciłeś ze szkolnej wycieczki.. Mam takie zadanie domowe.. Ja spędziłem ferie zimowe.Cześć Mietek Bardzo Ci dziękuję za miły list i pozdrowienia z wakacji które były dla mnie wielką niespodzianką Cieszę się że u ciebie wszystko w..

... opisz swoje wakacje w liście do przyjaciela.

napisz list do kolegi z USA w którym;-wyjaśnisz jaki był cel spotkaniaNapisz list do kolegi z Australii.. Pojechaliśmy do hotelu, po czym szybko na lotnisko.. Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.. Napisz list w którym: - przeprosisz i podasz powód, dla ktorego nie możesz przyjąć zaproszenia - opiszesz jak ty i twoja rodzina przygotowujecie się do Świąt i jak je spędzacie - zaproponujesz koledze spędzenie Świąt z twoją rodziną, podając powód .Obecnie mieszkam w Krakowie, jednakże dopiero .Jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.. Napisz list do kolegi z Niemiec w ktorym: - podziekujesz za pozdrowienia z wakacji i przysłane zdjecia - napiszesz, gdzie spędziłeś wakacje i co ciekawego ci się tam przydarzyło - opiszesz swoją reakcje na to zdarzenie oraz zachowanie osob towarzyszących-opisz krótko miejsce w którym przebywasz-poinformuj jaka jest pogoda-opisz jak spędziłaś dzisiejszy dzień-odpowiedz co ci się dotychczas najbardziej podobało.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam wędrówki.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Wrociłeś z wakacji.. dom Wańkowiczów "Ziele na kraterze .Droga Zosiu!. Zadzwoniłam do mamy i opisałam jej miejsce, w którym akurat się znajdowałam.. Napisz do swoich rodziców list, w którym: - opiszesz swoje pierwsze wrażenia związane z pobytem w nowym miejscu, - opiszesz swój pokój i okolice, - prosisz .List do kolegi po angielsku.. Napisz list do kolegi ze stanach zjednoczonych o tym jak .Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, to czas beztroskiej zabawy.. Kąpałam się w jeziorze, a następnie łowiłam ryby z tatą.. Napisz list do kolegi ze Szkocji, w którym: a) napiszesz, z kim i w jakim miejscu.. - MidBrainartnapisz list, w którym opiszesz swój pobyt w Biskupinie .. Bardzo jestem ciekaw, jak tam końcówka roku szkolnego u Ciebie.. Wyobraź sobie, że obóz.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Są bardzo ciekawi, jak Tobie mijają ferie.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z czterech punktów .Adewortów 12, 26.7.2015r.. Na6.pl.LIST Z ZAŻALENIEM W JĘZYKU ANGIELSKIM..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt