List do kolegi o planach na ferie
Piszę do Ciebie ten list , gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie .. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Załącznik 1 Dzień Dobry Państwu.. Pogoda skłania nas do siedzenia w ciepłym mieszkaniu, najlepiej przy kominku i odstrasza od wystawienia nosa na mróz.. Babciu, bardzo chcę, żebyś przyjechała w gości na Boże Narodzenie!. Całuję, Małgosia.Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,W emailu do kolegi lub koleżanki: - napisz, dlaczego zdecydowałeś się tam pójść, opisz .. WZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz list do koleżanki odpowiedz w nim o planach na ferie zimowe.. Cześć Karolina!. Serdecznie Cię pozdrawiam, dawno się nie widziałyśmy.. Musze to miec .Blog o przygotowaniach do wspólnego wyjazdu do Australii na studia i do pracy.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.POMOZCIE BLAGAM TRESC: NAPISZ KROTKI LIST DO KOLEZANKI NA DOWOLNY TEMAT(TYLKO NIE O WAKACJACH )NP O PLANACH NA FERIE LUB INNE\ BLAGAM POMOZCIE Zgłoś nadużycie.. Z góry wielkie dzięki.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami.Potrzebuje na jutro list do kolegi w którym zaprosze go na ferie zimowe min..

Chce ci opowiedzieć o tym jak spedziłam ferie.

18 linijek w tekście muszą się znaleść (2 argumenty dlaczego to właśnie do mnie ma przyjechać) tekst ma być o tym co będziemy robić przez ten czas itp (wstęp, rozwinięcie, zakończenie)Zadanie: napisz list do kolezanki lub kolegi na dowolny temat Rozwiązanie:kalisz , 6 12 2013r cześć karolina piszę do ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z tobą moimi planami na ferie w pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do zakopanego bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele ciekawych miejsc do zwiedzania w zimie można .List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. 0 gościu (Gość) Sob Lis 3, 2007, 16:44.. Kalisz , 14.. Tagi Język Polski.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Kalisz , 14.. Ale to nieprawda.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.W imieniu bohatera napisz list, w którym przeprasza mamę za swój wybryk.. Olga ma wysmukłą sylwetkę, trzyma się zawsze prosto.Napisz list do kolegi lub koleżanki .. Jakbyś się nie zdecydował z nami wyjeżdżać to mozesz wpaść do mnie na feire do domu.. Kalisz , 14.. Zadanie jest zamknięte.. Tysiące studentów odesłanych do domów za porzucenie studiów..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Cześć Karolina!. Jak wiesz w tym roku nie miałam żadnych atrakcji- jak zwykle pojechałam do babci.. Napisz list w ktorym: 1) dziekujesz serdecznie za pobyt i opieke jemu i jedo rodzicom.. Napisz charakterystykę swojej/jego kolegi/kolezanki.Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i uściskać.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie .Droga Zosiu!. Chcialabym Ci opowiedzieć o moich planach na ferie zimowe.List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Kraków, 24.12.2011r.. Błagam o poprawienie mi mojego listu.. 2014-01-22 17:59:04 Napisz list do koleżanki .. 2013-04-03 21:13:35 napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12Everything started with a lovely evening with my best .ferie zimowe - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. :) 2011-01-13 21:33:44 Na polaka muszę napisać krótki tekst o tym, ak spędziłam dzisiejszy dzień.Nowa Sól, 20.02.2006r.. napisz do kolegi/koleżanki ze Szkocjii pocztówkę w której :-poinformujesz go/ją dlaczego wybrałes .Siedziałem/am na plaży godzinami, czytając kryminały.Ferie zimowe Za tydzień miały rozpocząć się ferie..

List do koleżanki / kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie !

Cześć Karolina!. Najlepsze rozwiązanie.. Kalisz , 14.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Poprzedni wpis Poprzedni Związki frazeologiczne w mitologii i ich znaczenie.. Cześć Karolina!. Przeczytaj fragment powieści Barbary Stenki „Masło przygodowe".. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Cześć Karolina!. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Opublikowany 2 listopada 2011List nieformalny do kolegi lub przyjaciela po niemiecku to jedna z dłuższych form wypowiedzi pisemnych, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. To były najwspanialsze feri jakie spedziłam u babci.Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie o tym co u nas słychać.List do kolezanki jak spedzilam ferie zimowe - rozwiązanie zadania.. Następny wpis Następny Aktywność fizyczna źródłem zdrowia fizycznego i psychicznego.List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Zobacz wpisy.. ;) też powinno byc fajnie.. Na tym będę kończyć mój list i czekam na odpowiedź!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!.

W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami...List do kolegi o planach na ferie .

Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Przysyłam Ci pare zdjęć z Zakopanego.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. 2) opisujesz bezpieczna podroz do domu 3)poinformujesz go o swoich dalszych planach wakacyjnych 4)zaprosisz go do Polski na ferie zimowe i zaproponujesz atrakcyjne formy wypoczynku.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. 2016-02-06 12:59:14 Napisz list do kolegi ,kolezanki 2012-09-15 18:09:31 Napisz list do kolezanki ( kolegi )w ktorym piszesz jak spedziłes ferie 2013-02-11 19:24:48Napisze list do kolegi którym opowiem o swoich planach na ferie zimowe.. Bardzo chcę spędzić z Tobą święta.Wrociles do Polski po udanym pobycie u kolegi w Kaliforni.. Cześć Karolina!. Zapowiadało sie ze bedzie strasznie nudno.. Cześć Karolina!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Kalisz , 14.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Kalisz , 14.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele .Napisz list do kolegi - niemiecki.. Kalisz , 14. będziemy odpoczywac od szkolnych obowiązków itp. .. miejscowości mam wielu przyjaciół, z którymi chętnie się spotkam..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt