Deklaracja dostępności - urząd miasta
Można próbować szukać informacji w mapie serwisu.. 25-659 Kielce.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do portalu Miasta Lublin Urząd Miasta Łodzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Serwis .Deklaracja dostępności Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Łodzi.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej 2ClickPortal.pl.Deklaracja Dostępności Informacje wstępne .. Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony .Deklaracja dostępności.. Być może treść deklaracji znajduje się w innym miejscu serwisu.. Urząd Miasta w Trzebini zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności cyfrowej: Urząd Miasta i Gminy Ostroróg zobowiązuje się zapewnić dostępność stron internetowych zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jarosławia ..

Deklaracja dostępności .

Urząd Miasta Ciechanów zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Urząd Miasta Piekary Śląskie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej dostępności Portalu Urzędu Miasta Łodzi.. Urząd Miasta Bydgoszczy zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Urząd Miasta Tarnobrzega zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

Deklaracja dostępności.

Gmina Miasto Rzeszów zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej bip.erzeszow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Urząd Miasta i Gminy w Górze zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Portalu Urzędu .Urząd Miasta Lublin zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej w sprawie dostępności.. Pozycjonowanie: Ideo Powered by: Edito CMS:Deklaracja dostępności.. Urząd Miasta Kielce zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Gmina Tuszyn zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej tuszyn.org.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności serwisu internetowego Miasta i Gminy WschowaWstęp DeklaracjiMiasto i Gmina Wschowa zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Wstęp deklaracji..

...Deklaracja dostępności Gminy Trzebinia - Urzędu Miasta w Trzebini.

Miasto i Gmina Kórnik zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej bip.kornik.pl zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. poz. 848) oraz Decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2018/1523 z dnia 11 października 2018 r .Deklaracja dostępności serwisu strony internetowej Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej strony internetowej Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji .. Urząd Miasta Luboń zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Przeczytaj na głos.. Urząd Miasta Zambrów zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności..

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony ...Wstęp.

Urząd Miasta Łodzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Ponadto można skorzystać z wyszukiwarki.OSTROŁĘKA > Urząd> Deklaracja dostępności Urząd Miasta Ostrołęki zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Urząd Miasta Lesznie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Urzędu Miasta Piły.Deklaracja do pobrania (wydrukowania i wypełnienia) WZÓR DEKLARACJI .. Urząd Miasta Kielce: Kontakt: Rynek 1 25-303 Kielce: ul. Strycharska 6.. Urząd Miasta Piły zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. ul. Szymanowskiego 6 .. Elektroniczna Skrzynka Podawcza - ePUAP .. Gmina Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin (zw. dalej także „podmiotem publicznym") zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z regulacjami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma .Deklaracja dostępności Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Inowrocławia .. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Urzędu Miasta Kielce.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Urzędu Miasta Ciechanów.Urząd Miasta w Tuszynie nie opublikował/a deklaracji dostępności na tej stronie.. Urząd Miasta Bydgoszczy zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Urząd Miasta Inowrocławia zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Urząd Miasta Jarosławia zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych oraz Decyzją wykonawczą .Urząd Miasta Bartoszyce zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt