Jak napisać podanie na moderatora
Twój czas na forum 25 minut.. Daj się nam poznać.. Tutaj tego nie widzę, aktywność jest zerowa - ostatnie posty z 24 lipca, 8 maja, 21 kwietnia a teraz znikąd pojawiasz się i piszesz podanie na Moderatora.Tytuł podania zależy od prośby w nim zawartej.. Moje życie nie jest zbyt ciekawe, więc jestem w stanie spędzić sporo czasu na serwerze.Podanie na moderatora forum - PaCiiaa.. Można napisać zarówno "Podanie o przyjęcie do szkoły", jak i samo "Podanie".. Spędzam dużo czasu na serwerze.. Czyli nic nowego nie rozpoczniesz.. Szczerze?. Jak wiemy, na wielu forach można składać podania o zostanie moderatorem, jeśli jest takowa możliwość.. Trzeba pamiętać, że jednymi z najważniejszych elementów takowego podania są: ~ Bycie na owym forum tyle, ile napisane jest w regulaminie.Zobacz 15 odpowiedzi na pytanie: Jak napisać do moderatora msp?. Przykład: Podanie o przyjęcie do szkoły Około 4-5 kratek niżej powinniśmy rozpocząć pisać pierwszą część podania.. także: Podanie o pracę.. Od samego początku prowadzony jest przez jednego i tego samego właściciela, co dowodzi dobitnie, iż jesteśmy stabilnym i dobrze prosperującym projektem.Sporo graczy mi pisze żebym napisał podanie na Moderatora, więc postanowiłem że spróbuje!. Tutaj macie wzór podania na jakim macie pisać: 1.Takie sytuacje, jak ta wczorajsza, zdarzają się raz na kilka miesięcy, więc jeśli tylko ona "popchnęła" Cię do tego, aby napisać podanie, to jestem na nie, a sądząc po tym co pisałeś w podaniu Zamasu i o tym, o czym wspomnieli ludzie wyżej, myślę że to jedyny powód, dla którego pojawił się ten temat.Często pogrywam w tf2, głównie na jb, na hb jestem dość aktywny i ostatnimi czasy staram się być miły oraz pomocny (Mam nadzieje że jakoś mi to wychodzi)..

Jak napisać podanie o zostanie moderatorem?

Jak dla mnie, to na teraz, powinni być szukani moderatorzy bądź moderator, który na prawdę może być bardzo często na serwerze.Wzór podania na Młodszego Moderatora Wymagania: - Minimum dwa tygodnie gry na serwerze - Minimum piętnaście lat - Sprawny, dobrze działający mikrofon - TeamSpeak3 oraz Discord Wzór: Kod:1.. 4Story - Jak wybrać właściwą dla siebie klasę i rasę?Przyjęte Podanie na moderatora.. 4Story - Jak wybrać właściwą dla siebie klasę i rasę?. WiWzór podania na Młodszego Moderatora Wymagania: - Minimum dwa tygodnie gry na serwerze - Minimum czternaście lat - Sprawny, dobrze działający mikrofon - TeamSpeak3 oraz Discord Wzór: Kod:1. .. Byłem moderatorem na innym serwerze Minecraft, Dlaczego właśnie ty?. Podanie.. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i czy zostanie ono przyjęte przez Administrację .Bo z argumentów, dowiadujemy się jak masz na imię, w jakiej miejscowości mieszkasz i podałeś wszystko to, co każdy podaje składając podanie na moderatora.. Nie będę pisał jak większość ludzi, że chce pomóc, ogarniać forum etc, bo to jest logiczne pisząc podanie na takie stanowisko.- Po odrzuceniu podania nie można napisać kolejnego przez 14 dni - Autorzy postów niewnoszących nic do tematu lub niezawierających powodów oceny podania będą karani ostrzeżeniami - Osoby starające się o stanowisko Młodszego Moderatora muszą mieć mniej niż 10% statusu ostrzeżeń[PRZYJĘTE]Podanie na moderatora forum - [Shezo] Nasz projekt powstał 01 stycznia 2012 roku ..

Wątek zamknięty Przyjęte Podanie na moderatora.

Imię: 2.. Pisałeś też, że znasz tutejsze funkcje moderatora, że wiesz też jak niby panel wygląda.. Jestem kulturalny, kreatywny, .. jestem jak najbardziej za + Dobra opinia + Dobre zachowanie na czacie +AktywnośćRe: jak napisać podanie o Moderatora,KidModa,Admina błędy,,, ja takich dzieci nie przyjmuje ;D (pisze się expand a nie ekspand xDD) a na serwie ne grales jeszcze nawet dzien ani minuteA co do samego podania, podobne wypociny jak na innych forach co składałeś podania, obejmujesz dwa "stanowiska", więc na tyle Ci to wystarczy bo i tak za dużej aktywności nie ma u Ciebie na tych stanowiskach, parę tematów w "Pytanie dnia" czy w jakichś śmiesznych tematach.. Projekt wywodzi się od graczy i skierowany jest dla graczy, dlatego dobrze rozumiemy potrzeby naszych użytkowników i staramy się wprowadzać innowacyjne zmiany.Wszystko fajnie pięknie.. WA tam dalej jest napisane i czy je spełniasz w 100%.. To teraz wypunktuje czego nie spełniasz: Aktywność na forum: 5h, 10postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów na forum masz 10 min z wymaganych 5 godzin, postów masz aż jeden i jest to podanie, a konto masz od dziś.Często jest tak, że gdy jesteś na serwerze, pomagają inni a ty gdzieś tam na końcu jak się obudzisz, więc ja tu nie widzę starań jak to Lumcia napisał..

Jak napisać podanie na moderatora na serwerze minecraft.

(Jeżeli jednak chcesz znaleźć opiekuna, który pomoże ci w przygotowaniu do roli admina, napisz do jakiegoś z Adminów naszego serwera czy nie zechciałby nim zostać) Tytuł tematu: Podanie na moderatora .Pełniłem już ową funkcję i posiadam doświadczenie.. Nikt Cię na forum nie zna.. Ale na chwilę obecną jestem na NIE .. Polecam zmianę e-mail'u na [email protected], jest to e-mail stworzony przez jednego z hacker'ów.Jak napisać podanie na moderatora?. Imię: 2.. Podanie to taka forma wypowiedzi, która zawiera prośbę skierowaną do osoby/instytucji/firmy o coś konkretnego.. Projekt CsOne.Eu powstał w roku 2010 i ma na celu budowanie trwałej społeczności graczy Counter Strike i nie tylko.. Czytam mangi, oglądam też sporo anime, więc jeśli ktoś tutaj z graczy czy administracji też ogląda "Chińskie bajki" to o wiele lepiej możemy się dogadać, haha.Znasz odpowiedź na pytanie: Jak napisać podanie na Moderatora?. Chodzi o to, żebyście napisali mi takie.. jakby pismo do nich.Hej dziś pokażę wam jak napisać dobre podanie na rangę administratora.. W tym przypadku podanie jest napisane w rekrutacji na serwer Przedwieczni 2.0 na który serdecznie zapraszam.Podanie na moderatora[Ponurak] Nasz projekt powstał 01 stycznia 2012 roku ..

Rejestrujesz się na forum i odrazu składasz podanie na moderatora.

Pisane jest na papierze o formacie A4.. Od samego początku prowadzony jest przez jednego i tego samego właściciela, co dowodzi dobitnie, iż jesteśmy stabilnym i dobrze prosperującym projektem.Jeżeli ktoś mi podeśle takie podanie (TYLKO NA PW PRZYJMUJE W KOMENTARZACH NIE PISAĆ) odwdzięcze mu się, konkretnie - mogę mu wysłać smsa do 11zł na jakiegos vipa, etc. do gry.. Chciał wprowadzić jakieś nowe propozycję na forum, żeby bardziej je rozkręcić.. Myślę że się oplaca, jeżeli umiałbyś napisać takie podanie na wzorowy sposób, pisz na PW !. Wiek: .. Chciałbym tutaj napisać jak natrafiłem na serwer oraz co chciałbym na .. Zawsze od początku mojej gry wiedziałem że Administracja jest ogarnięta i miła,oraz że nie oszukuje tylko jak banuje to na pewno nie za nic.Od początku mojej gry tutaj wiedziałem że Adex nie żeruje na .WZÓR Wymogi i wzór podania na moderatora.. Powinna ona zawierać .Myślałem już od dłuższego czasu, żeby napisać podanie na Moderatora ale się trochę cykałem, że będzie owe podanie źle rozpatrzone.. -----Odradzam, jestem na Nie.Wzór podania na Moderatora: 1.. Na serwerze gre rozpocząłem dosyć dawno lecz pod tym nickiem gram od maja 2019..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt