Napisz list do kolegi aby zachęcić go do przeczytania lektury hobbit
Cześć Adam .. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. 2,455 wizyt.List zachęcający do przeczytania książki (W pustyni i puszczy ) Hej .. (imię) Pamiętasz jak się widzieliśmy tydzień temu i mówiłam ci że czytam fajną książkę.. Wiem, że nie lubisz czytać.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Ostatnio na lekcji języka polskiego przerabialiśmy lekturę ,,Hobbit'' .Bardzo mi się ona spodobała i właśnie ,chciałbym Cię zachęcić do jej przeczytania.Akcja powieści rozgrywa się w czasach Trzeciej Epoki ,a miejscem akcji jest Śródziemie.74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Jest to bardzo ciekawa lektura która przedstawia nam losy bohaterów z historycznie różnych pokoleń, wywodzących się z różnych klas społecznych.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Tolkiena.. „Przygody Tomka Sawyera" to świetna opowieść o dziesięcioletnim chłopcu, wychowywanym po śmierci rodziców przez ciotkę, która stara się, aby wyrósł on na prawego i dobrego człowieka.Piszę do Ciebie ponieważ niedawny czas temu na sza nauczycielka zachęciła i zobowiązała nas do przeczytania książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy"..

Jej ...napisz list do kolegi w ktorym zachecisz go do czytania pt.

Napisz apel do Polaków przebywających.Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania spotkanie nad morzem 2012-05-24 21:02:57 Muszę napisać list zachęcający do przeczytania utworów H.Sienkiewicza 2010-12-25 18:03:04 Najnowsze zadaniaNa wstępie listu serdecznie Cię pozdrawiam ichcę podziękować Ci za list, który kilka dni temu dostałam od Ciebie.Piszesz w nim,że niedługo będziesz przerabiać lekturę "Czane Stopy"i pytasz,czy to ciekawa książka.Ostatnio ją.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Miał czwórkę rodzeństwa.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. Poznań 29.01.12r.. Na wstępie mojego listu,chcę Cię serdecznie pozdrowić .. Chciałam cię teraz zachęcić do przeczytania lektury w Pustyni i w puszczy .Napisz list do koleżanki , aby zachęcić ją do przeczytania książki.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W tej lekturze głównym bohaterem jest chłopiec Adaś Cisowski.. 2011-02-20 19:35:49 chciałabym poprosic o pomoc w zadaniu domowym z polskiego.musze napisac list do nauczycielki zachęcający do omawiania lektury pt;Harry Potter i Komnata Tajemnic".Minimum .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz List do kolegi, Żeby go zachęcić Do przeczytania książki ania z zielonego wzgórza uzasadnij swoją wyp…Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki..

Bilbo jak na hobbita przystało, bardzo lubił dobrze zjeść.

Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.Napisz list do koleżanki lub kolegi zachecajacy go do przeczytania lektury Stary Człowiek i morze Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. „Książka nie jest tak fajna jak film .List zachęcający do przeczytania lektury pt. ,,Buba" List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do przeczytania jak najbardziej „polskiej" książki.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.List zachęcający do przeczytania lektury pt. ,,Buba" List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do przeczytania jak najbardziej „polskiej" książki.. Wśród bohaterów „Kamieni na szaniec" List do przyjaciela sprzed lat.. Wtedy zostaje okradziony.Napisz list do koleżanki w którym zachęcisz ją do przeczytania książki ,,Oskar i Pani Róża" 2015-05-17 20:46:04; napisz list do kogos aby zachcęcic go do przeczytania kśiążki chłopcy z placu broni (jak coś to sorki za ortografie ale pisze na szybko) 2020-04-02 10:53:04Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki c. collodiego pt. "Pinokio"..

Jej ...List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" [Miasto, Data] Cześć!

Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. czytałam,więc w kilku zdaniach chciałam Cię zachęcić do jej przeczytania.Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki c. collodiego pt. "Pinokio".. Nie lubił kiedy posiłek nie był punktualnie.Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki pt.,,Zemsta" Aleksandra Fredry.. Tę lekturę niedawno sam przeczytałem i bardzo mi sięZadanie: napisz list do koleżanki zachęcający do przeczytania lektury quot janko muzykant quot pliisss na jutro błagam będe bardzo wdzięczna Rozwiązanie: cześć aniu na wstępie mojego listu chciałam cię pozdrowić piszę do ciebie ten listList samobójcy do Przyjaciela.. Naprawdę bardzo polecam ją szczególnie Tobie ponieważ wiem , że lubisz takie powieści .Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania lektury Alfreda Szklarskiego ,, Tomek w krainie kangurów'' Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. Napisanie listu do kolegi, aby zachęcić go do przeczytania lektury tomek w krainie kangurów.. 76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej .napisz list zachęcający do przeczytania sposób na alcybiadesa 2010-03-27 11:41:15 Napisz list zachecajacy do przeczytania lektury alchemik !.

Głównym bohaterem tej powieści jest hobbit Bilbo Baggins.

(Data) Droga (np.) Kasiu Bardzo chciałam zachęcić Cię do przeczytania książki pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" autorstwa J.R.R.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Postanowiłem napisać do Ciebie ten list , aby zachęcić Cię do przeczytania książki H. Sienkiewicza "Krzyżacy".. (miasto) (data) Droga Aniu!. (miasto) (data) Droga Aniu!. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. W pustyni i w puszczy 2011-02-27 16:46:51; Napisz ktotki opis w pustyni w w puszczy 2013-01-25 09:23:13; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15Napiszesz list do kolegi zahecajacy do przeczytania ksiazki pt W pustyni w puszczy 2012-01-22 15:56:54; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15; list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. 73% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Jej .Kilka dni temu skończyłam lekturę powieści Marka Twaina: „Przygody Tomka Sawyera", do której przeczytania chciałabym Cię zachęcić.. 0 głosów.. Losy Alka - bohatera „ Kamieni na szaniec" List zachęcający do przeczytania lektury pt. ,,Buba"Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Chodził do klasy siódmej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt